Grezzo 2

1.0

4.3

3

Şimdiye kadar ki en kaba ve saldırgan oyun

82.8k

Bu uygulamayı oyla

Grezzo 2 açık kaynak EDuke32 motorunu kullanarak geliştirilen ve oyuncuların tepeden tırnağa silahlı ve öldürme içgüdülerini özgür kılmak için kendini caddelere vurmuş deli bir adamı kontrol ettiği birinci şahıs bir atış ve aksiyon oyunudur.

Oyun doksanlardaki farklı oyunlardan binlerce öğe kullanır. Bu oyunda Duke Nukem, Blood ya da Shadow Warrior gibi oyunlardan silahlar, Redneck Rampage’dan alınmış karakter modelleri, Hexen ya da Heretic’den sahneler ve çok daha fazlasını göreceksiniz.

Tüm bunların avantajlı tarafı çılgın bir silah çeşitliliğine sahip olacak olmanız. Çok çeşitli av tüfekleri, makineli tüfekler, tabancalar ve alev makineleri kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra vudu bebekleri, katana kılıçları, tırmıklar ve hatta basketbol topları gibi silahlar da bulacaksınız.

Oyundaki sahnelerin neredeyse hemen hepsi şehirde geçiyor. Bu da, yürürken karşı karşıya geldiğiniz her şeyi öldürebilmenizin yanı sıra arabaların ve motosikletlerin de dahil olduğu farklı araçları kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Bunu yaptığınızda bir düşmanınızın üstünden Carmageddon tarzında geçebilirsiniz.

Grezzo 2’nin farklı oyun modları var. Hikaye modu farklı seviyelerden geçip ilerleyerek son patronla tanışmanıza imkan sağlıyor. Diğer yandan hayatta kalma modu sizi sonsuz sayıdaki düşmanla karşı karşıya getiriyor. Son olarak çevrim içi mod size yeteneklerinizi internet üzerinden sergileme şansı veriyor.

Grezzo 2 her yönden çok saldırgan ve aşırı derecede ilkel bir oyun. Tam da bu sebepten ötürü bu denli sadık bir hayran kitlesine sahip. O ya da bu şekilde çok eğlenceli bir oyun.
Uptodown X